EMail Tisk

Program akcí

Akce 

Název akce:
Moravice: 3 dny, 1.100,- Kč
Termín:
16.04.2010 - 18.04.2010
Řeka:
Moravice (kliknutím se otevřou všechny termíny na této řece)>

Program na této řece a další informace:

Nádherná průzračná řeka, svižně tekoucí přírodní rezervací oderských vrchů. Voda je to vhodná pro každého, kdo nesedí v lodi poprvé.

1.den
Sraz v autokempu ve Vítkově- Podhradí (možné i druhý den nejpozději do 9.00 hodin). V kempu je restaurace kde vaří a teplá i studená voda. Ubytování ve vlastních stanech.

2.den
Přesun auty k hrázi Kružberka, odvoz aut a následně splutí etapy Kružberk- Vítkov Podhradí. V půlce etapy je restaurace.

3.den
Splutí etapy Vítkov- Hradec nad Moravicí, cestou není žádná občerstvovna. V cíli nakládání lodí a odjezd domů.


Všeobecné podmínky:

Cena:
1.100,- Kč

Cena zahrnuje:
Dopravu lodí a materiálu, kempovné na tábořištích, služby zkušeného instruktora na řece, zapůjčení lodí, pádel, barelů a vest, převoz bagáže po břehu během etapy a pár dalších věcí zpříjemňujících život vodáka ( 2 plynové vařiče, lavičky k posezení u ohně, pily a sekery, Petanque, volejbalový míč apod.).

Placení:
Při placení je nutno dodržet určené lhůty, pokyny a zvláště správně uvést číslo účtu a variabilní symbol platby. Tyto údaje Vám zašleme spolu s potvrzením Vaší objednávky. Potvrzení objednávky zároveň určuje dobu trvání rezervace termínu.

Objednávky:
Obsazování akcí se děje dle pořadí došlých objednávek na kontaktní nebo emailovou adresu, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře na našich stránkách. Jeden objednavatel může najednou objednat i více účastníků. Také lze s sebou vzít jako třetího do lodě jedno dítě do věku osmi let (jako tzv. porcelán).

Kapacita zájezdu:
34 osob

Doprava:
Vlastní- místo začátku i konce zájezdu je dosažitelné vlakem i autobusem.

Stravování:
Vlastní- během zájezdu i ve všech kempech jsou nákupní i stravovací možnosti.

Pitný režim:
Vždy je k dispozici pitná voda.

Pojištění:
Individuálně.

Změny:
V případě slabého zájmu o akci si vyhrazujeme právo celý termín zrušit, což bude oznámeno bez zbytečného prodlení a zaplacená částka bude v plné výši vrácena.V případě nesplavnosti řeky v daném termínu (sucha, povodně a jiné zásahy „vyšší moci“) se akce uskuteční na jiné řece, která splavná bude.

Storno poplatky:
ode dne zaplacení do 30 dnů před odjezdem včetně 40% z ceny
29- 10 dnů před odjezdem včetně 50% z ceny
9 a méně dnů před odjezdem činí storno poplatek 60% z ceny

Odstoupení od objednávky je nutné vždy sdělit písemně na kontaktní adresu. Obálku označte slovem storno- pro posouzení je vždy rozhodující datum doručení. V každém případě je po domluvě možná účast náhradníka.

 

 

 

 

Všeobecné podmínky

Pozorně si prosím přečtěte naše všeobecné podmínky, kde se dozvíte základní informace potřebné před objednáním zájezdu.