EMail Tisk

Program akcí

Akce 

Název akce:
Wda, Polsko: 3. termín: 8 dní, 4.800,- Kč
Termín:
08.08.2010 - 15.08.2010
Řeka:
Wda (kliknutím se otevřou všechny termíny na této řece)>

Program na této řece a další informace:

Další z krásných řek severního Polska tekoucí v nádherné a téměř nedotčené krajině. Její voda je neskutečně čistá (kdo byl na Drawě, ví o čem mluvím). Všude v řece je krásné koupání, na tábořištích většinou volejbalová hřiště, obtížnost toku srovnatelná s Vltavou a je tedy vhodná i pro začátečníky. Prostě pohodová řeka na dovolenou.

Cena: 4.800,- Kč, do 15ti let 4.000,- Kč, porcelán do osmi let 2.000,- Kč

1.den
Ve 20.00 odjezd z Vámi určeného místa srazu. Pojede se přes Náchod, kde lze vyměnit peníze za Zloté. Na Wdě lze v bankách vyměnit jen eura, dolary, nebo libry a na dvou místech jsou bankomaty.

2.den
příjezd do Borsku: kemp na jezeře- příjezd cca v 8.00
Vylodění z autobusu, „rozcvička“, snídaně, příprava na etapu Borsk- Czarna Voda (21 km)- klidná voda, mírné peřejky, cestou není občerstvení. V kempu v cíli je pitná voda, WC, umyvadla, za poplatek 4 Zl. teplá sprcha. Dřevo na oheň lze dostat, nebudeme-li mít své, od kempaře ( nejspíš za mírný obolus). Do 500m obchody, restaurace s teplou kuchyní- vloni vařili výborně, banka, pošta, bankomat.

3.den
Czarna Voda - Czarne ( 15 km): klidná voda
V cíli je pitná voda, WC, bufet, hřiště na beach volejbal, kryté sezení. Není možné nic dokupovat.

4.den
Czarne - Mlynki ( 17 km): klidná voda, mírné peřejky, cestou zastávka v obchodě
V kempu je WC, pitná voda, za poplatek teplé sprchy, elektrické zásuvky. V blízkém Lubichowě - restaurace, obchody, bankomat.

5.den
Mlynki - Wdecki Mlyn ( 14 km):
Cestou je možná zastávka v obchodě. Cíl je u hráze elektrárny, možnost koupání, není možnost dokupu.

6.den
Wdecki Mlyn- Bledno (22 km): klidná voda, v druhé půli peřejky
Cestou není občerstvení. V kempu je bufet- možnost domluvit grilování, chemické WC, v létě má být i sauna. Možnost objednat pečivo na druhý den.

7.den
Bledno - Stara Rzeka ( 12 km): mírné peřejky.
V cíli nakládání lodí a odjezd domů.

8.den
v ranních hodinách příjezd do Čech

 


Všeobecné podmínky:

Cena zahrnuje:
Náklady na autobus a řidiče, dopravu lodí a materiálu včetně všech poplatků, veškeré platby a poplatky za průjezd Národním Parkem, kempovné na tábořištích, kvalitní stany pro všechny účastníky, služby zkušeného instruktora na řece, zapůjčení lodí, pádel, barelů a vest, převoz bagáže po břehu během etapy a pár dalších věcí zpříjemňujících život vodáka ( 2 plynové vařiče, lavičky k posezení u ohně, pily a sekery, Petanque, volejbalový míč apod.).

Placení:
Při placení je nutno dodržet určené lhůty, pokyny a zvláště správně uvést číslo účtu a variabilní symbol platby. Tyto údaje Vám zašleme spolu s potvrzením Vaší objednávky. Potvrzení objednávky zároveň určuje dobu trvání rezervace termínu.

Objednávky:
Obsazování akcí se děje dle pořadí došlých objednávek na kontaktní nebo emailovou adresu, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře na našich stránkách. Jeden objednavatel může najednou objednat i více účastníků. Také lze s sebou vzít jako třetího do lodě jedno dítě do věku osmi let (jako tzv. porcelán).

Kapacita zájezdu:
34 osob

Doprava:
Vlastní- místo začátku i konce zájezdu je dosažitelné vlakem i autobusem.

Stravování:
Vlastní- během zájezdu i ve všech kempech jsou nákupní i stravovací možnosti.

Pitný režim:
Vždy je k dispozici pitná voda.
Pivo povezeme v množství větším než malém s sebou.

Pojištění:
Individuálně.

Změny:
V případě slabého zájmu o akci si vyhrazujeme právo celý termín zrušit, což bude oznámeno bez zbytečného prodlení a zaplacená částka bude v plné výši vrácena. V případě nesplavnosti řeky v daném termínu (sucha, povodně a jiné zásahy „vyšší moci“) se akce uskuteční na jiné řece, která splavná bude.

Storno poplatky:
ode dne zaplacení do 30 dnů před odjezdem včetně 40% z ceny
29- 10 dnů před odjezdem včetně 50% z ceny
9 a méně dnů před odjezdem činí storno poplatek 60% z ceny

Odstoupení od objednávky je nutné vždy sdělit písemně na kontaktní adresu. Obálku označte slovem storno- pro posouzení je vždy rozhodující datum doručení. V každém případě je po domluvě možná účast náhradníka.

 

 

 

 

Všeobecné podmínky

Pozorně si prosím přečtěte naše všeobecné podmínky, kde se dozvíte základní informace potřebné před objednáním zájezdu.