EMail Tisk

Program akcí

Akce 

Název akce:
Otava: 6 dní, 1.800,- Kč
Termín:
19.08.2010 - 24.08.2010
Řeka:
Otava (kliknutím se otevřou všechny termíny na této řece)>

Program na této řece a další informace:

Zlatá nebo zlatonosná- to jsou jedny mnoha přídomků perly našich řek- Otavy. Vzniká soutokem horských řek Vydry a Křemelné. „Stříbrné“ peřeje uprostřed Šumavských hvozdů, romanticky zalesněná údolí, otevřená kultivovaná krajina s mnoha historickými památkami činí z Otavy přírodní skvost naší země.

Cena: 1.800,- Kč, do 15ti let 1.500,- Kč, porcelán do osmi let 700,- Kč

1.den
sraz na tábořišti v Sušici (pod nádražím ČD)
Stavění stanů, příprava táboráku, obřerstvovna, seznámení s programem.

2.den
Etapa Sušice - Velké Hydčice (15 km). Cestou zastávka na Rábí - návštěva hradu, oběd v restauraci. V kempu jsou sprchy, WC, bufet a ve vsi je restaurace a obchod.

3.den
Hydčice- Katovice (16 km)- cestou zastávka ve Střelských Hošticích (volejbalové hřiště, bufet, 5.minut je řeznictví kde výborně vaří). V kempu v Katovicích jsou teplé sprchy, WC, bufet a deset minut k výborné restauraci a obchodům.

4.den
Katovice- Štěkeň (16 km)- cestou zastávka u jezu ve Strakonicích (možná prohlídka hradu), u jezu je dobrá restaurace. Ve Štěkni je velmi pěkný cvičný jez, v kempu je sprcha, WC, bufet a v blízkosti kempu tenisové kurty a další restaurace.

5.den
Štěkeň- Putim (14 km), cestou zastávka v restauraci v Kestřanech. V kempu je sprcha, WC, restaurace a v blízké Putimi další restaurace.

6.den
Putim- Písek (6 km)- krátký ale krásný úsek. V písku nakládání lodí a materiálu a odjezd domů.


Všeobecné podmínky:

Cena zahrnuje:
Dopravu lodí a materiálu, kempovné na tábořištích, služby zkušeného instruktora na řece, zapůjčení lodí, pádel, barelů a vest, převoz bagáže po břehu během etapy a pár dalších věcí zpříjemňujících život vodáka ( 2 plynové vařiče, lavičky k posezení u ohně, pily a sekery, Petanque, volejbalový míč apod.).

Placení:
Při placení je nutno dodržet určené lhůty, pokyny a zvláště správně uvést číslo účtu a variabilní symbol platby. Tyto údaje Vám zašleme spolu s potvrzením Vaší objednávky. Potvrzení objednávky zároveň určuje dobu trvání rezervace termínu.

Objednávky:
Obsazování akcí se děje dle pořadí došlých objednávek na kontaktní nebo emailovou adresu, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře na našich stránkách. Jeden objednavatel může najednou objednat i více účastníků. Také lze s sebou vzít jako třetího do lodě jedno dítě do věku osmi let (jako tzv. porcelán).

Kapacita zájezdu:
34 osob

Doprava:
Vlastní- místo začátku i konce zájezdu je dosažitelné vlakem i autobusem.

Stravování:
Vlastní- během zájezdu i ve všech kempech jsou nákupní i stravovací možnosti.

Pitný režim:
Vždy je k dispozici pitná voda.

Pojištění:
Individuálně.

Změny:
V případě slabého zájmu o akci si vyhrazujeme právo celý termín zrušit, což bude oznámeno bez zbytečného prodlení a zaplacená částka bude v plné výši vrácena. V případě nesplavnosti řeky v daném termínu (sucha, povodně a jiné zásahy „vyšší moci“) se akce uskuteční na jiné řece, která splavná bude.

Storno poplatky:
ode dne zaplacení do 30 dnů před odjezdem včetně 40% z ceny
29- 10 dnů před odjezdem včetně 50% z ceny
9 a méně dnů před odjezdem činí storno poplatek 60% z ceny

Odstoupení od objednávky je nutné vždy sdělit písemně na kontaktní adresu. Obálku označte slovem storno- pro posouzení je vždy rozhodující datum doručení. V každém případě je po domluvě možná účast náhradníka.

 

 

 

 

Všeobecné podmínky

Pozorně si prosím přečtěte naše všeobecné podmínky, kde se dozvíte základní informace potřebné před objednáním zájezdu.