EMail Tisk

Program akcí

Akce 

Název akce:
Otava: 2. termín, 6 dní, 2.200,- Kč
Termín:
26.06.2011 - 01.07.2011
Řeka:
Otava (kliknutím se otevřou všechny termíny na této řece)>

Program na této řece a další informace:

Zlatá nebo zlatonosná- to jsou jedny mnoha přídomků perly našich řek- Otavy. Vzniká soutokem horských řek Vydry a Křemelné. „Stříbrné“ peřeje uprostřed Šumavských hvozdů, romanticky zalesněná údolí, otevřená kultivovaná krajina s mnoha historickými památkami činí z Otavy přírodní skvost naší země.

Cena: 2.200,- Kč, do 15ti let 1.700,- Kč, porcelán do osmi let 800,- Kč

1.den
sraz na tábořišti v Sušici (pod nádražím ČD)
Stavění stanů, příprava táboráku, obřerstvovna, seznámení s programem.

2.den
Etapa Sušice - Velké Hydčice (15 km). Cestou zastávka na Rábí - návštěva hradu, oběd v restauraci. V kempu jsou sprchy, WC, bufet a ve vsi je restaurace a obchod.

3.den
Hydčice- Katovice (16 km)- cestou zastávka ve Střelských Hošticích (volejbalové hřiště, bufet, 5.minut je řeznictví kde výborně vaří). V kempu v Katovicích jsou teplé sprchy, WC, bufet a deset minut k výborné restauraci a obchodům.

4.den
Katovice- Štěkeň (16 km)- cestou zastávka u jezu ve Strakonicích (možná prohlídka hradu), u jezu je dobrá restaurace. Ve Štěkni je velmi pěkný cvičný jez, v kempu je sprcha, WC, bufet a v blízkosti kempu tenisové kurty a další restaurace.

5.den
Štěkeň- Putim (14 km), cestou zastávka v restauraci v Kestřanech. V kempu je sprcha, WC, restaurace a v blízké Putimi další restaurace.

6.den
Putim- Písek (6 km)- krátký ale krásný úsek. V písku nakládání lodí a materiálu a odjezd domů.Všeobecné podmínky

Pozorně si prosím přečtěte naše všeobecné podmínky, kde se dozvíte základní informace potřebné před objednáním zájezdu.