EMail Tisk

Program akcí

Akce 

Název akce:
Slovenské řeky: 7 dní, 4.900,- Kč
Termín:
07.08.2011 - 13.08.2011
Řeka:
Slovenské řeky (kliknutím se otevřou všechny termíny na této řece)>

Program na této řece a další informace:

Dunajec - Orava - Váh

Nádherné zajímavé řeky z Podtatranského a Pieninského vodáckého okruhu. Splouvané úseky mají krásné řečiště se štěrkovými a kamenitými prahy, průzračnou vodu a nádhernou rozmanitou přírodu všude kolem. Pojížděné úseky uvedených řek jsou vhodné pro každého kdo nesedí v lodi poprvé, jsou vhodné pro otevřené lodě, tečou poměrně svižně (cca 7- 9 km) krásnou krajinou Pieninského kaňonu, Oravské Magury atd. Perlou mezi nimi je zejména Dunajec tekoucí Pieninským národním parkem.

 

 Cena: 4.900,-Kč         do 15ti let 4.000,-Kč               porcelán 2.000,-

 Dunajec

1. den- V dopoledních hodinách odjezd autobusem z Frýdku Místku do kempu v Červenom Kláštore- sprchy, WC, restaurace. Do Červeného Kláštora je to cca 1 km (pěší lávka do Polska), krásná příroda Pienin po obou stranách řeky.

2. den- odjezd do Polska do Nového Targu a splutí Dunajce do Harklové (22km). V novém Targu zastávka ve městě, na etapě není občerstvovna. V Harklové nakládání lodí a návrat na Slovensko do Červeného Kláštora.

3. den- splutí úseku Lysá pod Dunajcem- Kroscienko 21km, cestou není občerstvovna, návrat do kempu Č. Kláštor.

4.den- Kroscienko- Lacko 20 km, vprostřed etapy náš autobus a studené pivo. Po etapě návrat do Č. Kláštora

 Orava

5. den- ráno odjezd do Oravského Podhradí, oběd v hospodě pod hradem, splutí Oravy do Dolného Kubína 18 km a přejezd do kempu v Trusalové, v kempu jsou teplé sprchy, WC, restaurace a bufet. 

6. den- ráno odjezd do Dolného Kubína, případný nákup, oběd a splutí úseku Dolný Kubín - Kralovany (21 km), poté návrat do Trusalové.

 Váh

 7. den- ráno přejezd do Martina, nalodění na řeku Turiec (4 km) a dále po Váhu (14 km) pod hrad Strečno, nakládání lodí a materiálu, odjezd do Čech.

Všeobecné podmínky

Pozorně si prosím přečtěte naše všeobecné podmínky, kde se dozvíte základní informace potřebné před objednáním zájezdu.