EMail Tisk

Program akcí

Akce 

Název akce:
Ohře: 1. termín: 5 dní, 1.800,- Kč
Termín:
26.06.2010 - 03.07.2010
Řeka:
Ohře (kliknutím se otevřou všechny termíny na této řece)>

Program na této řece a další informace:

Je to krásná česká řeka mnoha „tváří“, kde se střídá oblast tichých klidných proudů s překvapivě ostrými peřejnatými úseky. Tato řeka teče střídavě lučinatou krajinou i romanticky zalesněnými údolími a mezi zajímavé úseky patří mimo jiné i Svatošské skály. Ohře má stejně jako Vltava i další výhodu- v nejčastěji sjížděném úseku z Tršnice do Vojkovic je splavná i když ostatní řeky mají problém s nedostatkem vody.

Cena: 1.800,- Kč, do 15ti let 1.500,- Kč, porcelán do osmi let 700,- Kč

1.den
Sraz v kempu v Kynšperku v odpoledních hodinách.

2.den
Kynšperk- Loket nad Ohří (25 km)
Cestou zastávka na Šabině a v Sokolově. V kempu v Lokti je pitná voda, splachovací WC, za poplatek sprcha (zpočátku i teplá) a bufet kde se vaří a čepuje.

3.den
prohlídka hradu a města
Loket- „Hubertus“ (peřej sv. Huberta) 21 km. Cestou zastávka ve Svatošských skalách a v Karlových Varech (možný dokup na Hubertus).
Hubertus je krásné lesní tábořiště ale tomu odpovídá i jeho vybavení. Pouze suché WC. Na peřeji lze nacvičovat přejezdy, traverzy i vlastní sjíždění a v případě zájmu i záchranu na laně.

4.den
Hubertus- Vojkovice (21 km)
Krásný peřejnatý úsek, cestou zastávka na Dubině a v Radošově. Ve Vojkovicích je splachovací WC, teplá voda, bufet a v blízkosti dvě restaurace.

5.den
Vojkovice- Pernštejn (13 km)
Cestou zastávka v Boči- restaurace kde dobře vaří. V Pernštejně se končí u mostu, kde se čistí a nakládá veškerý materiál a lodě.
Vlaková zastávka je 3 minuty od mostu, čekat na vlak můžete v jedné ze dvou restaurací- rovněž u mostu.


Všeobecné podmínky:

Cena zahrnuje:
Dopravu lodí a materiálu, kempovné na tábořištích, služby zkušeného instruktora na řece, zapůjčení lodí, pádel, barelů a vest, převoz bagáže po břehu během etapy a pár dalších věcí zpříjemňujících život vodáka ( 2 plynové vařiče, lavičky k posezení u ohně, pily a sekery, Petanque, volejbalový míč apod.).

Placení:
Při placení je nutno dodržet určené lhůty, pokyny a zvláště správně uvést číslo účtu a variabilní symbol platby. Tyto údaje Vám zašleme spolu s potvrzením Vaší objednávky. Potvrzení objednávky zároveň určuje dobu trvání rezervace termínu.

Objednávky:
Obsazování akcí se děje dle pořadí došlých objednávek na kontaktní nebo emailovou adresu, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře na našich stránkách. Jeden objednavatel může najednou objednat i více účastníků. Také lze s sebou vzít jako třetího do lodě jedno dítě do věku osmi let (jako tzv. porcelán).

Kapacita zájezdu:
34 osob

Doprava:
Vlastní- místo začátku i konce zájezdu je dosažitelné vlakem i autobusem.

Stravování:
Vlastní- během zájezdu i ve všech kempech jsou nákupní i stravovací možnosti.

Pitný režim:
Vždy je k dispozici pitná voda.

Pojištění:
Individuálně.

Změny:
V případě slabého zájmu o akci si vyhrazujeme právo celý termín zrušit, což bude oznámeno bez zbytečného prodlení a zaplacená částka bude v plné výši vrácena. V případě nesplavnosti řeky v daném termínu (sucha, povodně a jiné zásahy „vyšší moci“) se akce uskuteční na jiné řece, která splavná bude.

Storno poplatky:
ode dne zaplacení do 30 dnů před odjezdem včetně 40% z ceny
29- 10 dnů před odjezdem včetně 50% z ceny
9 a méně dnů před odjezdem činí storno poplatek 60% z ceny

Odstoupení od objednávky je nutné vždy sdělit písemně na kontaktní adresu. Obálku označte slovem storno- pro posouzení je vždy rozhodující datum doručení. V každém případě je po domluvě možná účast náhradníka.

 

 

 

 

Všeobecné podmínky

Pozorně si prosím přečtěte naše všeobecné podmínky, kde se dozvíte základní informace potřebné před objednáním zájezdu.