EMail Tisk

Program akcí

Akce 

Název akce:
Slovenské řeky: 1. termín: 8 dní, 4.800,- Kč
Termín:
11.07.2010 - 18.07.2010
Řeka:
Slovenské řeky (kliknutím se otevřou všechny termíny na této řece)>

Program na této řece a další informace:

Hron - Dunajec - Orava - Váh

Nádherné zajímavé řeky z Podtatranského a Pieninského vodáckého okruhu. Splouvané úseky mají krásné řečiště se štěrkovými a kamenitými prahy, průzračnou vodu a nádhernou rozmanitou přírodu všude kolem. Jsou vhodné i pro začátečníky, mají průměrnou rychlost toků kolem 7 km, jejich splavnost zatím neohrozila ani sucha posledních let a stále ještě na nich není „tlačenice" jako na českých řekách. Perlou mezi nimi je zejména Dunajec tekoucí Pieninským národním parkem.

Cena: 4.800,- Kč, do 15ti let 4.000,- Kč, porcelán do osmi let 2.000,- Kč1.den

Odjezd autobusem z Prahy ze Smíchovského nádraží cca ve 20.00 hodin.
Trasa přes Brno a Uherské Hradiště. Příjezd na místo(Nemecká) kolem čtvrté- krátký spánek. Na tábořišti teplé sprchy a WC, volejbalové hřiště, restaurace.

2.den
„Exhumace a příprava na etapu, kolem desáté start.
Nemecká - Vlkanová (25 km), cestou přestávka v občerstvovně Grajciar, kde výborně vaří, další přestávka na pivo v Bystrici nebo pod Bystricí na Iliaši

3.den
Přejezd přes Nízké Tatry se zastávkou v Kežmaroku (unikátní dřevěný kostel a jiné památky, oběd) a Spišskou Maguru do Spišské Staré Vsi - splutí do kempu v Červenom Kláštore - sprchy, WC, restaurace.Do Červeného Kláštora je to cca 1 km (pěší lávka do Polska), krásná příroda Pienin po obou stranách řeky.

4.den
odjezd do Polska do Nového Targu a splutí Dunajce do Harklové (22km)
V novém Targu zastávka ve městě, na etapě není občerstvovna. V Harklové nakládání lodí a návrat na Slovensko do Červeného Kláštora.

5.den
Pěší výlet na „Tři Korunky" v Polsku, odpoledne splutí úseku Č. Kláštor - Kroscienko v Polsku(15 km), návrat do kempu.

6.den
Ráno odjezd do Dolného Kubína, oběd, příprava na etapu.
Splutí úseku Dolný Kubín- Kralovany (21 km) a přejezd do kempu v Trusalové, v kempu jsou teplé sprchy, WC, restaurace a bufet.

7.den
Ráno přejezd do Martina, nalodění na řeku Turiec (4 km) a dále po Váhu (15 km) pod hrad Strečno, nakládání lodí a materiálu, odjezd do Čech. Cestou zastávka na večeři v motorestu u Rožnova pod Radhoštěm.

8.den
Příjezd do Mostu v časných ranních hodinách, postupné odkládání osob až do úplného vyprázdnění autobusu. Případná poškození autobusu budou sankcionována, zapomenuté plné peněženky nebudou nalezeny, prázdné budou vydávány za úplatu.


Všeobecné podmínky:

Cena zahrnuje:
Náklady na autobus a řidiče, dopravu lodí a materiálu včetně všech poplatků, veškeré platby a poplatky za průjezd Národním Parkem, kempovné na tábořištích, kvalitní stany pro všechny účastníky, služby zkušeného instruktora na řece, zapůjčení lodí, pádel, barelů a vest, převoz bagáže po břehu během etapy a pár dalších věcí zpříjemňujících život vodáka ( 2 plynové vařiče, lavičky k posezení u ohně, pily a sekery, Petanque, volejbalový míč apod.).

Placení:
Při placení je nutno dodržet určené lhůty, pokyny a zvláště správně uvést číslo účtu a variabilní symbol platby. Tyto údaje Vám zašleme spolu s potvrzením Vaší objednávky. Potvrzení objednávky zároveň určuje dobu trvání rezervace termínu.

Objednávky:
Obsazování akcí se děje dle pořadí došlých objednávek na kontaktní nebo emailovou adresu, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře na našich stránkách. Jeden objednavatel může najednou objednat i více účastníků. Také lze s sebou vzít jako třetího do lodě jedno dítě do věku osmi let (jako tzv. porcelán).

Kapacita zájezdu:
34 osob

Stravování:
Vlastní- během zájezdu i ve všech kempech jsou nákupní i stravovací možnosti.

Pitný režim:
Vždy je k dispozici pitná voda.
Pivo povezeme v množství větším než malém s sebou.

Pojištění:
Individuálně.

Změny:
V případě slabého zájmu o akci si vyhrazujeme právo celý termín zrušit, což bude oznámeno bez zbytečného prodlení a zaplacená částka bude v plné výši vrácena. V případě nesplavnosti řeky v daném termínu (sucha, povodně a jiné zásahy „vyšší moci“) se akce uskuteční na jiné řece, která splavná bude.

Storno poplatky:
ode dne zaplacení do 30 dnů před odjezdem včetně 40% z ceny
29- 10 dnů před odjezdem včetně 50% z ceny
9 a méně dnů před odjezdem činí storno poplatek 60% z ceny

Odstoupení od objednávky je nutné vždy sdělit písemně na kontaktní adresu. Obálku označte slovem storno- pro posouzení je vždy rozhodující datum doručení. V každém případě je po domluvě možná účast náhradníka.

 

 

 

 

Všeobecné podmínky

Pozorně si prosím přečtěte naše všeobecné podmínky, kde se dozvíte základní informace potřebné před objednáním zájezdu.